Partnerský horoskop radí k Vánocům: Amulety lásky

Amulety ke své ochraně používali již naši předkové. Slovo amulet zřejmě pochází z latinského amuletum, amiliri, což volně přeloženo znamená něco oddálit nebo odsunout. Účelem amuletu tudíž bylo odsouvat nepříjemné věci a ochraňovat nositele před určitými událostmi. Proto se dodnes vyskytují amulety například proti hadímu uštknutí nebo proti konkrétní nemoci.

Amulet obsahuje magickou sílu. Je to jakýsi typ smlouvy mezi jeho nositelem a silami, které představuje. Amulet soustřeďuje síly člověka, působí na všech kosmických úrovních, zvyšuje jeho vitalitu atd.

Existuje mnoho druhů různě silných amuletů. Obzvláště ceněné jsou ale ty, které jsou vyrobeny ze zlata, stříbra a drahých kamenů, protože tyto prvky dokáží dostatečně vstřebat a udržet ochranou informaci a sloužit tak tomu, kdo amulet nosí. Představme si alespoň některé amulety a jejich funkce.

Amulet Rodina - Strom života

Někdy si dáváme otázku, co je to štěstí. Odpověď je prostá: štěstí, to jsme my sami a naše rodina.
Rodina je oáza naší minulosti, přítomnosti a budoucnosti, nekonečný kruh, drahocenný strom, Strom života. Rodina je darem života, nekonečného kruhu. Rodina nás objímá bezpodmínečnou láskou v dobrém i zlém. Nehledá v nás ani krásu ani bohatství. Rodina, to jsme my sami a láska v nás. Nejcennější dar rodiny je dar života.

Nádherný zlatý amulet Rodina má tvar kruhu a znázorňuje krásný strom, v jehož kořenech je velký rubín. Kořeny znamenají sílu rodinného vztahu, spojení s minulostí, větve a rubínové plody jsou budoucností stromu i rodiny. Amulet Strom života je rodinným amuletem. Pomáhá udržet rodinu pohromadě a ochránit ji před všemi nástrahami.

Amulet Meč

Amulet Meč vyrobený ze zlata v sobě spojuje energii slunce s pozemskou energií. Má výjimečnou tajemnou sílu a pomáhá svému nositeli posilovat integritu osobnosti. Napomáhá při dosahování cílů, chrání před útoky zla a bojuje proti potížím. Dodává důvěru a sebevědomí. Amulet Meče je symbolem rozvahy, ochrany a míru. Ve spojení s drahým kamenem pak může nabývat dalších vlastností. Kámen by však měl být vybrán podle povahy člověka, který bude amulet nosit.

Amulet lásky

Tento amulet ve tvaru srdce vždy měl a má svoji mystickou moc. Nejčastěji je vyráběn z rubínu, který byl odjakživa považován za kámen ohně lásky, tajemné moci a štěstí. Ve spojení s tvarem srdce představuje dárce životní energie. Amulet lásky přitahuje nositeli vše dobré, lásku, štěstí, hojnost a odpuzuje zlo.

Amulet Slunce

Nejčastěji zlatý amulet s jantarem uvnitř a paprsky ze zlata v kruhu byl vždy symbolem moci světla, spojením vody a země. Je mu přisuzována schopnost přeměnit negativní energie v energie pozitivní.
Amulet Slunce je silným amuletem ochrany. Pomáhá nám najít to, co hledáme, uskutečňuje naše sny a tužby. Je symbolem důstojnosti, laskavosti, úcty a lásky. Ochraňuje vše, co je nám blízké, cenné a milované. Slunce bylo a je symbolem čisté božské síly, nekonečného života.

Vyberte si ten správný amulet pro sebe nebo vaše blízké. Více vám o tom může prozradit známý věštec Stanley Bradley.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte