Horoskop na 29.06.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 29.06.2020

Zdá se, že jste si spolu s novým protějškem byli přímo souzeni. V rozvíjejícím se partnerství budete získávat čím dál tím větší jistotu a pocit bezpečí. Protějšek vám dokáže, že mu můžete důvěřovat a otevřít své nitro. Našli jste, co jste hledali.

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 29.06.2020

Vlivem Marsu v Beranu se vám naskytne výhodná nabídka ke koupi. Mohlo by se však stát, že nebudete mít možnost jí využít. Vaše životní náklady se neustále zvyšují a na místech, kde je to potřeba, vám budou chybět finance. Obrátíte se na přátele o radu.

Horoskop pro znamení Blíženci na 29.06.2020

Osoba, která se vám už dlouho líbí, vás dnes svým komentářem přivede do rozpaků. Nebojte se však přistoupit na flirtování a užijte si pozornosti svého idolu. Z nevinné hry by se časem mohlo vyvinout něco mnohem hlubšího. Chopíte se velké šance.

Horoskop pro znamení Rak na 29.06.2020

Dnešním přístupem se budete řadit spíš ke konzervativním lidem. Nemáte rádi velké změny a nedávné události vás v tom ještě utvrdily. I když nesouhlasíte s názory ostatních, budete tolerantní a ochotní přistoupit na kompromis. Najdete společné řešení.

Horoskop pro znamení Lev na 29.06.2020

Jste milovníci zábavy a života si užíváte opravdu naplno. Nebudete se cítit připraveni na vážný vztah a potenciálními protějšky se stanou lidé stejně divocí jako vy. Jen málokdo si dokáže bezstarostně užívat stejným stylem. Nepřicházíte však o něco?

Horoskop pro znamení Panna na 29.06.2020

Dlouhodobým investicím svítí zelená. Výhodnou nabídku, která se vám naskytne, nenecháte ležet bez povšimnutí. Spolehněte se na své instinkty a obchodního ducha. Pokud si vše do detailů naplánujete, nemusíte se bát neúspěchu. Kdo neriskuje, nevyhrává!

Horoskop pro znamení Váhy na 29.06.2020

Myslíte na rozvoj přátelského atmosféry. Díky tomu budete mít velký potenciál prosadit se v kolektivu a ukázat ostatním, co ve vás je. Ačkoliv většinou býváte spíše pověstná tichá voda, dnes předvedete, že ostré lokty a rázná slova vám nejsou cizí!

Horoskop pro znamení Štír na 29.06.2020

Kdosi se s vámi bude chtít seznámit. Nebojte se zariskovat a dovolit nápadníkovi, aby vás pozval na rande! I když máte pocit, že by to mezi vámi neklapalo, za zkoušku nic nedáte. Alespoň si budete jisti. Nezapomeňte, že první dojem bývá zavádějící!

Horoskop pro znamení Střelec na 29.06.2020

Dnes si dejte díky Merkuru v Raku pozor na unáhlené a nezodpovědné chování. Mohlo by totiž lehce ohrozit vaši pověst, a o to jistě nestojíte. Proto se dnes držte raději při zdi, a to především v oblasti práce a povinností. Vyhnete se tak veškerým potenciálním malérům.

Horoskop pro znamení Kozoroh na 29.06.2020

Přítel vám dnes představí člověka, který vám bude naprosto a po všech stránkách vyhovovat. Ona dokonalá osoba bude vzájemné souznění pociťovat stejně jako vy, a proto vám nic nebrání v tom poznat se blíže! Nebojte se udělat první krok, ocení jej!

Horoskop pro znamení Vodnář na 29.06.2020

Se svým kolegou si předáte nové poznatky z oboru. Oba máte jiné informace a proto je vaše vzájemná spolupráce velice prospěšná. Obohatíte se tak nejen o fakta, ale také o vlastní zkušenosti. Budete mít radost, že máte kolem sebe milé spolupracovníky.

Horoskop pro znamení Ryby na 29.06.2020

Můžete se těšit, že si s partnerem navzájem vyznáte lásku a věrnost. Získáte tak jistotu, která vám v poslední době chyběla. Opět tak budete mít pocit, že je ve vašem vztahu vše v pořádku a že jste na nejlepší cestě k zářivé a příjemné budoucnosti.další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte