Horoskop pro ženy poradí pět rad pro mladistvý vzhled

1. Pečujte o své ruce

Vaše tvář vás neprozradí, vaše ruce ale mohou říct vše. Věnujte jim tedy stejně důkladnou péči, jakou například dáváte svému obličeji. Pravidelně je ošetřujte vhodným krémem. Dbejte o své nehty. Upravené a nalakované vám dodají mladistvý vzhled, francouzská manikúra nebo vhodně zvolené odstíny doplní váš módní outfit.

2. Pozor na šedivé vlasy a odrostly

Stárnutí se projevuje i na vašich vlasech. Šediny mohou být sice známkou moudrosti, u mužů mohou být sexy, u žen se ale opravdu nenosí. Pokud si vlasy barvíte, zvolte odstín, který se nejvíce přibližuje tomu vašemu. Díky pečujícím šamponům a kondicionérům na barvené vlasy zajistíte, že vaše barva bude dlouho krásná a zářivá.

3. Dbejte na krásné bílé zuby

I mladý úsměv je vaší vizitkou. Základem je pravidelně chodit na preventivní prohlídky. Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně a snažte se, aby byl váš úsměv krásně bílý a zářivý. Pomoci si můžete nejen specializovanými zubními pastami, ale také nejrůznějšími bělícími přípravky. Nezapomínejte ani na pravidelnou péči o rty.

4. Zkuste podkladovou bázi pod make-up

Kvalitní podkladová báze rozzáří vaši pleť, vyhladí vrásky a zajistí, aby se make-up správně rozetřel a neusazoval ve vráskách. Budete tak mít dokonalý mladistvý vzhled bez nejmenší chybičky. U make-upu dávejte pozor, abyste si vybraly správný odstín a nepřidali si příliš tmavou barvou roky navíc.

5. Zvolte přirozené líčení očí

Vyvarujte se příliš tmavých a křiklavých barevných odstínu pro váš oční make-up. Chcete-li působit svěže a přirozeně, vyberte si takové odstíny, které odpovídají odstínům vaší pleti, a udělejte si takzvané nahé líčení. Budete vypadat krásně a odpočatě a vaše oči budou mít svěží přirozený vzhled.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte