Najděte toho pravého!

Trable s láskou má nebo měl v životě téměř každý. Najít si správného partnera totiž není vůbec snadné. S přibývajícím věkem a stoupajícími nároky se to stále častěji ukazuje jako problém. Bezpočet příležitostí nabízí internet a různé druhy seznamek, ale většinou je to zrovna tak komplikované, jako svůj protějšek potkat někde venku při procházce. Jak si to můžete usnadnit?

Nechte se vést instinktem

Říká se, že některá znamení se navzájem přitahují. Tak například ryby vyhledávají raky a štíry, berani zase lvy a střelce. Voda přitahuje vodu, oheň zase oheň. Každý element má podobnou skupinu znaků, a proto spolu osoby v něm narozené mnohem rychleji najdou společnou řeč. U svých protějšků instinktivně hledáme znaky, které máme my sami. Cítíme se tak bezpečněji a jistěji a máme dojem, že si rozumíme i beze slov. Záležitosti instinktu je třeba nepodceňovat, proto se při výběru partnera nechte vést svými pocity a emocemi. Cítíte se s ním dobře? Máte z něj dobrý dojem? Rozumíte si, i když se vlastně neznáte? Pak jděte do toho a zkuste to. Možná to bude ten pravý.

Hledejte to, co vám chybí

Kromě podobných znaků je však potřeba, aby náš partner přinesl do společného vztahu nějaké odlišnosti. Kdo by taky chtěl žít s kopií sebe samého? U partnera očekáváme, že doplní naše vlastnosti. Vzdušná znamení potřebují velmi často uzemnit a vrátit zpátky na zem k praktickým otázkám každodenního života, prudkost a vášeň ohnivých znamení může být lépe krocena a ovládána vodou a jejími city. Důležité je vzájemné porozumění a pozitivní přijetí vlastností, kterých se nám na rozdíl od partnera nedostává.

Poraďte se s horoskopem

Podívejte se, jak se k sobě vzájemně hodí vaše znamení. To ale neznamená, že když vám horoskop řekne, že ke svému partnerovi z hlediska hvězd nepatříte, okamžitě ho pošlete k vodě. Už naše babičky říkaly, že protiklady se přitahují. Díky tomu vedle sebe spokojeně mohou žít například vodnář se štírem nebo střelec s býkem, ačkoliv v běžném životě si tato znamení velice často lezou na nervy. Oceňujte na svém partnerovi výjimečnost a drobné nedostatky, o kterých víte jen vy a které ho ve vašich očích činí ještě přitažlivějším. Společný život je přeci víc než jen horoskop.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte