Horoskop na 01.07.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 01.07.2020

Nesrovnalosti mezi vámi a kolegy se konečně vyjasní díky láskyplné Venuši. I když to bývá komplikované, snažíte se striktně oddělovat soukromý život od profesního. Hodíte proto za hlavu osobní antipatie a nedopustíte, aby ovlivňovaly spolupráci. Bude třeba tolerance.

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 01.07.2020

Ve svém oboru se již pohybujete léta a za tu dobu jste nabrali mnoho zkušeností. Stali jste se jedněmi z nejlepších a pro mladší kolegy jste vzorem a inspirací. V zaměstnání se stanete školitelem a dostanete šanci předat své znalosti a zkušenosti.

Horoskop pro znamení Blíženci na 01.07.2020

Nepřítomnost nadřízeného vám dá šanci trochu zpomalit bláznivé pracovní tempo. Uděláte si volnější den a budete se věnovat rutinním záležitostem. Nemusíte mít špatné svědomí. V zaměstnání děláte, jak můžete a obětujete mu všechno. Odpočívejte občas.

Horoskop pro znamení Rak na 01.07.2020

Hromada práce, kterou vám dnes nadřízený naloží, vás bude velice stresovat. Nedostatek času a únava způsobí, že se budete cítit bezradní. Nepropadnete však zoufalství a požádáte blízkého kolegu o podporu. S jeho pomocí všechno s přehledem zvládnete.

Horoskop pro znamení Lev na 01.07.2020

Pracovní povinnosti vás dnes v zaměstnání zdrží. Nenecháte si však překazit plány na večer a i přes nedostatek času zvládnete obojí. Přesčas v zaměstnání bude sice otravný, na druhou stranu vás však posune blíže k vašim snům. Což jistě stojí za to!

Horoskop pro znamení Panna na 01.07.2020

Nebudete se moci zbavit myšlenek na člověka, do kterého jste zakoukaní. Tajná láska vám přese všechny snahy nedá spát. I když to není jednoduché, snažte se zapomenout na člověka, který neopětuje vaše city. Za obzorem čeká někdo, kdo si vás zaslouží.

Horoskop pro znamení Váhy na 01.07.2020

Přestože bude mezi vámi a partnerem panovat velké napětí, myšlenky na rozchod rychle zaženete. Každý dlouhodobý vztah si projde krizí, pokud je však postaven na pevných základech, posílí jej to. Věřte, že společně obstojíte v zatěžkávací zkoušce.

Horoskop pro znamení Štír na 01.07.2020

Vlivem Venuše v Blížencích budete uvedeni ve velké pokušení. Dnešek přeje mimopartnerským úletům a nebudete jednoduché odolat. Dobře si však uvědomujete, co je pro vás v životě důležité a přestože na chvíli zaváháte, ve slabé chvilce se překonáte!

Horoskop pro znamení Střelec na 01.07.2020

Nečekaná událost vás zdrží od rozdělané práce. Jste organizovaní lidé a jakákoliv změna v zajetém řádu vás vykolejí. I když se budete cítit vystresováni, zbytečně nepanikařte. Práce vám nikam neuteče a jisté záležitosti jsou zkrátka důležitější.

Horoskop pro znamení Kozoroh na 01.07.2020

Chvilkovému okouzlení jisté osoby dnes zcela podlehnete. Je naprosto přirozené, že dotyčného vnímáte jako neodolatelného, měli byste však také nahlédnout pod povrch. Jak se říká, není všechno zlato, co se třpytí. Nenecháte se zmást pěkným obalem.

Horoskop pro znamení Vodnář na 01.07.2020

Žárlivé scény milované polovičky budou vyžadovat mnoho tolerance a trpělivost z vaší strany. Jste úspěšní, inteligentní a atraktivní, není divu, že se o vás bojí. Věřte však, že partnerova žárlivost nevyplývá z nedůvěry k vám, ale v sebe samého.

Horoskop pro znamení Ryby na 01.07.2020

V zaměstnání dojde k velkým personálním změnám. I když se mezi novými spolupracovníky budete zpočátku cítit trochu nesví, nijak to neovlivní vaše výkony. Rychle si začnete zvykat a zjistíte, že inovace přinesla mnoho dobrého. Čeká vás úspěšné období.další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte