Horoskop na 03.07.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 03.07.2020

Páteční den strávíte se svými ratolestmi. V poslední době se pro vás stala práce prioritou a vaši odrůstající potomci již začínají žít své vlastní životy. Nedostatek sdílených chvil způsobuje, že se vaše vztahy ochlazují. Začnete pracovat na změně.

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 03.07.2020

V zaměstnání se dnes budete potýkat s komplikacemi, které zaviní vaši nespolehliví kolegové. Není to rozhodně poprvé a přestože budete mít špatný pocit, tentokrát jim už nebudete krýt záda. Nezaslouží si vaši loajalitu, musí přebrat zodpovědnost.

Horoskop pro znamení Blíženci na 03.07.2020

Atraktivita dnes zrozencům ve znamení Blížence přinese pocit zamilovanosti a úspěchy v sexuální oblasti. Budete si užívat bezstarostného života a zapomenete na veškerá pravidla. Poslechněte, co vám napovídá srdce, a přestaňte se zabývat minulostí.

Horoskop pro znamení Rak na 03.07.2020

Stres v zaměstnání se vám tentokrát nevyhne. Přestože vás jen tak něco nerozhodí, dnešní stres a velký nátlak ze strany vedení vás vnitřně zneklidní. Snažte si udržet chladnou hlavu, s pomocí kolegů vše hravě zvládnete. Můžete se těšit na víkend.

Horoskop pro znamení Lev na 03.07.2020

Neodolatelné charisma a výjimečný sex-appeal z vás udělají lákadlo pro všechny v okolí. Stanete se středem pozornosti, což velmi zalichotí vašemu lvímu egu. I když budete mít tendence zneužívat svých předností, odoláte a budete se držet svých zásad.

Horoskop pro znamení Panna na 03.07.2020

Se svým partnerem jste velmi spokojeni, máte životní jistotu a dobré zaměstnání. Okolnosti vás přirozeně přivedou na myšlenky o založení rodiny. Neváhejte být k protějšku naprosto upřímní a otevřeně si promluvte o vašich touhách. Mile vás překvapí.

Horoskop pro znamení Váhy na 03.07.2020

Svých starostí budete mít nad hlavu a i když jste vždy ochotní pomoci, odmítnete plnit povinnosti jistého člena rodiny. Jste známí pro svou velkorysost a i když je to nefér, mnozí toho zneužívají. Začnete myslet na sebe a i díky Marsu v Beranu budete trochu asertivnější.

Horoskop pro znamení Štír na 03.07.2020

Budete postaveni před rozhodnutí, které bezesporu nebude jednoduché. Myslete na to, že následky vaší volby ovlivní nejbližší stejně tolik, jako vás samotné. Obrátíte se na ně s žádostí o radu a pomoc. Společně naleznete kompromis a nejlepší řešení.

Horoskop pro znamení Střelec na 03.07.2020

Podezřívavost milované polovičky pro vás bude těžko pochopitelná. Přesto se budete snažit a s trpělivostí partnerovi systematicky dokážete, že vám může stoprocentně důvěřovat. Žárlivost vašeho protějšku vyplývá ze strachu, že by vás mohl ztratit.

Horoskop pro znamení Kozoroh na 03.07.2020

Na plánovanou dovolenou budete odjíždět s čistým svědomím a lehkým srdcem. Všechnu práci se vám podaří dokončit a vy se tak už můžete jen těšit na zasloužený odpočinek a nové zážitky. Zapomenete na veškeré starosti a naladíte se na prázdninovou vlnu.

Horoskop pro znamení Vodnář na 03.07.2020

Vaše rodina je pro vás tím nejdůležitějším a máte v ní obrovské štěstí ve formě bezpodmínečné lásky a podpory. I tentokrát se postaví za vás a vaše rozhodnutí, přestože možná nebylo nejšťastnější. Svým blízkým dnes projevíte obdiv a veliký vděk.

Horoskop pro znamení Ryby na 03.07.2020

Blízké kamarádství s osobou opačného pohlaví bude okolí vnímat jako začátek milostného vztahu. Přestože se vám tento pohled zdá směšný, možná byste se nad tím měli zamyslet. Ostatní vidí, co vy ještě ne. Nejedná se přeci jen o víc než přátelství?další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte