Horoskop na 04.07.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 04.07.2020

Z uplynulého týdne budete sice značně unavení, přesto vás u srdce bude hřát příjemný pocit, že máte veškeré povinnosti z krku. Navíc jste dosáhli vysněných pracovních cílů. Proto si tento víkend můžete dopřát zasloužený klid a odpočinek. Neváhejte!

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 04.07.2020

Plán kamaráda vás nadchne a proto nadšeně přiložíte ruku k dílu. Společnými silami se vám podaří cokoliv, co si zamanete! Proto nebudete mít strach ani z náročnějších překážek. Ostatně taky moc dobře víte, že na vašeho přítele je vždycky spolehnutí.

Horoskop pro znamení Blíženci na 04.07.2020

Jste v dlouhodobém vztahu? V tom případě se dnes můžete těšit na přízeň Venuše v Blížencích. Mezi vámi a vaším protějškem opět přeskočí jiskra podobná žhavému zápalu v počátcích partnerského vztahu. Budete si proto náležitě užívat a navzájem se rozmazlovat!

Horoskop pro znamení Rak na 04.07.2020

Rádi byste investovali do jisté věci, ale finanční situace vám to nedovoluje? V tom případě dnes využijete nákupu na splátky. Přestože víte, že tento způsob financování potřeb není nejideálnější, zároveň si uvědomujete, že máte skvělou příležitost.

Horoskop pro znamení Lev na 04.07.2020

Svět uvidíte v růžových barvách. Je to dáno nejenom vašimi pracovními úspěchy, ale také pohodovým osobním životem. Zadaní Lvi se povezou na vlně partnerské harmonie. Nezadaní si pro změnu budou užívat nezávazného života, randění a akcí s přáteli.

Horoskop pro znamení Panna na 04.07.2020

Jistou situaci budete brát jako znamení osudu. V současné době jste zranitelnější než obvykle a proto se upínáte k náznakům, které vám život dává. Uvědomte si však, že svůj osud máte v rukou vy sami a jednejte podle toho. Buďte aktivní a iniciativní!

Horoskop pro znamení Váhy na 04.07.2020

Vyzbrojíte děti opatrností do života. Moc dobře si uvědomujete, jaké nástrahy na potomky číhají, a budete se ze všech sil snažit je před nimi ochránit. Zároveň však víte, že každý se musí otrkat. Zkušenosti, i ty špatné, přece jen stojí za prožití!

Horoskop pro znamení Štír na 04.07.2020

Bývalému partnerovi nebudete slibovat nic nereálného. Doby, kdy jste se mu snažili vyhovět za každou cenu, jsou dávno pryč. Nyní máte svůj život pevně v rukou a stojíte nohama na zemi. A svému expříteli či expřítelkyni to dáte srozumitelně najevo.

Horoskop pro znamení Střelec na 04.07.2020

V rodině budete bojovat s větrnými chvíli. Nějakou dobu se budete snažit vytrvat a zvítězit, nakonec si však uvědomíte, že jisté boje jsou a budou naprosto zbytečné. Až se smíříte se situací takovou, jaká je, uvidíte, že vám spadne kámen ze srdce!

Horoskop pro znamení Kozoroh na 04.07.2020

Sejdete se s přáteli z dob studií. I když máte obavy, zda se sraz vyvede a vy si budete mít se svými dávnými spolužáky co povídat, nakonec se ukáže, že se strachujete zbytečně. Staré zážitky, přátelství a lásky jednoduše nerezaví! Čeká vás fajn den.

Horoskop pro znamení Vodnář na 04.07.2020

Únava a vyčerpanost na vás bude mít silný vliv, stejně jako Saturn ve vašem znamení. Jedná se o kombinaci, při níž budete mít pocit, že vám nikdo nerozumí a kvůli tomu se budete cítit osamělí. Snažte se vymanit ze splínů a plně si uvědomit své životní štěstí!

Horoskop pro znamení Ryby na 04.07.2020

Dnes nastává ideální čas pro posílení rodinné atmosféry. Nejenom, že po náročném pracovním týdnu jste konečně prosti všech povinností, ale navíc máte spoustu energie a dobré nálady. Proto se věnujte svým blízkým a ukažte, jak vám na nich záleží.další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte