Horoskop na 05.07.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 05.07.2020

Nedělní Úplněk v Kozorohu vám konečně přináší příležitost k odpočinku. Zapomenete na veškeré povinnosti jak v domácnosti, tak v zaměstnání a budete se věnovat pouze sami sobě a svým blízkým. Potřebujete načerpat energii, čeká vás velice náročný týden.

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 05.07.2020

Dnešní úplňkové plány budou narušeny nečekanou událostí. Přestože z návštěvy sejde, nebudete se trápit a najdete si náhradní program. Alespoň budete mít příležitost konečně si odpočinout a odreagovat se od stresu všedního dne. Budete se věnovat relaxaci.

Horoskop pro znamení Blíženci na 05.07.2020

Vaši známí se vám dnes svěří s důvěrnou informací. Přestože se snažíte mít pochopení, milostné hříchy svých přátel raději nebudete komentovat. Budou vám blízcí, ať se děje cokoliv, podobné chování vám však půjde proti srsti. Budete ale tolerantní.

Horoskop pro znamení Rak na 05.07.2020

Už dlouho přemýšlíte o změně v domácnosti. Konečně se díky dnešnímu Úplňku rozhoupete a dáte volnost své fantazii a kreativitě. Svůj domov doplníte o malé detaily a budete se moci radovat z komplimentů, které se pohrnou ze všech stran. Doplňky dodají osobitý ráz.

Horoskop pro znamení Lev na 05.07.2020

Budete mít slabost pro románky a menší zálety. Dlouhodobý vztah se pro vás stal stereotypním a nuda všedního dne vám dopřává příliš času na přemýšlení o alternativních řešeních. Uvědomíte si však, že jediné, na čem záleží, je váš přístup ke vztahu.

Horoskop pro znamení Panna na 05.07.2020

Vůči partnerovi dnes budete vlivem Venuše v Blížencích chladní. Jeho neustálé koketování a pohledy, které věnuje některým jedincům opačného pohlaví, vám opravdu budou lézt na nervy. Nepochopení vašeho protějšku pro vás bude iritující. Neuvědomuje si, že by se choval nevhodně.

Horoskop pro znamení Váhy na 05.07.2020

Za málo peněz si dnes uděláte velkou radost. Nejste majetničtí a mnohem více vám záleží na vztazích s vašimi nejbližšími. Spolu s partnerem a přáteli vyrazíte za zábavou a zažijete nezapomenutelnou, úplňkovou neděli. Nepotřebujete bohatství k dosažení štěstí.

Horoskop pro znamení Štír na 05.07.2020

Váš dobrý známý se vám bude snažit dohodit někoho z jeho přátel. Přestože se z počátku budete cítit nepříjemně a váš přístup bude odmítavý, jeho naléhání nakonec podlehnete. A nebudete litovat! Dobře vás zná a ví, co na opačném pohlaví oceňujete.

Horoskop pro znamení Střelec na 05.07.2020

Finanční nejistota, se kterou se poslední dobou potýkáte, vás velmi stresuje. Místo odpočinku dnes budete věnovat volný nedělní den kontrole svého rozpočtu. Zjistíte, že celkové výdaje závratně převyšují příjmy. Začnete pátrat po nejlepším řešení.

Horoskop pro znamení Kozoroh na 05.07.2020

Úplněk ve vašem znamení si užijete podle svých představ. Přestože na vás čeká mnoho povinností v domácnosti i zaměstnání, tentokrát je odložíte a budete se věnovat pouze sami sobě. Nemusíte mít špatné svědomí. Zasloužíte si odpočinek a chvilku pro sebe.

Horoskop pro znamení Vodnář na 05.07.2020

Ochlazení vztahů mezi vámi a vaší milovanou polovičkou ve vás vyvolá nepříjemný pocit nejistoty. Myšlenka, že se protějšek zakoukal do někoho jiného, vám dnes nedá spát. Po otevřeném rozhovoru však zjistíte, že vaše obavy byly naprosto zbytečné.

Horoskop pro znamení Ryby na 05.07.2020

Přestože vaše finanční situace nebude vlivem Marsu ideální, vyhnete se půjčkám a začnete hledat lepší řešení. Budete chtít za každou cenu vyřešit situaci bez cizí pomoci, to ale rozhodně není jednoduché. Neváhejte se obrátit na své přátele, od toho je přeci máte.další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte