Horoskop na 07.07.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 07.07.2020

Jestliže se rozhodnete založit rodinné hnízdo a bude vám chybět určitý obnos, požádejte nejprve o půjčku některého člena rodiny! Až po vyčerpání této možnosti zauvažujte o půjčce z banky. Lichvářům a podezřelým finančním institucím se vyhněte.

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 07.07.2020

I pracovní záležitosti se u vás doma musí probrat s rodinou. Vaše zaměstnání a vše s ním spojené je téma pro všechny nejbližší rodinné příslušníky. Tak buďte otevření a klidně je přizvěte k rokování o důležitých záležitostech. Poradí vám dobře.

Horoskop pro znamení Blíženci na 07.07.2020

Není pro vás dobré být sólovým hráčem. Racionalitu sobě vlastní a typicky blíženeckou rovněž raději neupřednostňujte. Uvidíte, že vaši blízcí vám radí lépe a jednají třeba nelogicky, ale jejich intuice je vede správným směrem. Zkuste je poslechnout.

Horoskop pro znamení Rak na 07.07.2020

Ovoce své práce chcete přinášet právě svým blízkým a těší vás, když jsou na vaše výsledky pyšní. Je nejvhodnější čas pro podání nejrůznějších přihlášek, motivačních dopisů, podstoupení konkurzů a jiných pracovních rozletů. Budete velmi žádaní.

Horoskop pro znamení Lev na 07.07.2020

Vaše schopnost se nadchnout pro nové objevné informace bude brzděna Jupiterem v Kozorohu, který vám přivede do cesty opatrné jedince. Nesnažte se je brát na lehkou váhu. Jejich upozornění budou mít vždy rozumný základ. Úředním povinnostem se nevyhnete.

Horoskop pro znamení Panna na 07.07.2020

Budete se muset poprat s faktem, že na některé vaše výmluvy již nikdo nebude brát zřetel. Životní podmínky se vám zlepšily, i přes některou nepřízeň byste si měli umět zařídit vše sami bez cizí pomoci. Začněte se spoléhat na svůj rozum a bude lépe.

Horoskop pro znamení Váhy na 07.07.2020

Pokuste se věnovat hlavně své rodině. Velká touha bude zejména po společných výletech. Ideální jsou návštěvy naučných výstav, prezentací, technických či IQ muzeí a podobně. A co se týče partnera, vztah postavený pouze na vášni nemá šanci na přežití.

Horoskop pro znamení Štír na 07.07.2020

Díky Marsu v Beranu se musíte ve vztahu k partnerovi hodně ovládat. Své emoce nedávejte najevo příliš zprudka. Počítejte s tím, že váš protějšek je zranitelný a křehký a neměli byste se ho nebo jí ničím dotknout. Vaše chování bude připomínat slona v porcelánu.

Horoskop pro znamení Střelec na 07.07.2020

V práci jste pochopitelně na koni. Snažte se pracovat bděle a neodsouvejte žádné povinnosti na potom. Vše řešte hned a za pomoci přátel nebo kolegů. Příjmy půjdou ruku v ruce s pracovními posuny. V oblasti techniky se vám zlepší logické myšlení.

Horoskop pro znamení Kozoroh na 07.07.2020

Nebude se dařit najít společnou řeč ohledně investování s ostatními spolupracovníky. Vaše návrhy jim budou připadat velice riskantní a vy si tu svou nemáte šanci prosadit. Druzí jsou dle vás úzkoprsí. Nakonec naleznete své místo v pomáhání druhým.

Horoskop pro znamení Vodnář na 07.07.2020

Ve své rodině jste poněkud uzavření. Vícekrát se vám stalo, že jste narazili na nepochopení, když jste se blízké osobě svěřovali ze svých starostí. Výsledkem je, že pro jistotu neříkáte nikomu nic. Avšak vnitřně se trápíte a nevíte, co s tím.

Horoskop pro znamení Ryby na 07.07.2020

Rodinné klima se díky Venuši v Blížencích oteplí a vy opět pomalu získáte důvěru ke svým blízkým. Nebojte se sdílet své potíže, přestože ve svém vyprávění vyplynete jako hlupák. Své chyby nemaskujte. Jen tak máte šanci, že vám spřízněná duše dobře poradí.další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte