Horoskop na 08.07.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 08.07.2020

Některé dobře rozjeté domácí práce se kvůli nedostatku pracovního nadšení pozastaví. Netlačte na pilu a hlavně neosočujte ostatní členy domácnosti, že vám cosi kazí. Chyba není v nikom, jen se obrňte trpělivostí, ono se to zase rozběhne kupředu.

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 08.07.2020

Jestliže například pracovní doba přesáhne tu původně smluvenou, vaši blízcí vás začnou nečekaně osobně hájit u vašeho šéfa a vyjednají vám opět správný pracovní čas. Vaše pracovní podmínky je zajímají silně a jsou ochotní za vás bojovat. Toho si ceňte.

Horoskop pro znamení Blíženci na 08.07.2020

Nechte se unášet povinnostmi, které vám dávají druzí a zapomeňte na řízení, plánování a propočítávání předem stanovených zisků. I dočasné ztráty jsou v pořádku. Uvidíte, že pokud nebudete opravdu nic lámat přes koleno, nakonec všechno dobře dopadne.

Horoskop pro znamení Rak na 08.07.2020

Merkur v Raku je výhodný pro profese, které pečují o druhé, starají se o zásobování, pěstování, prodávání či se podílejí na přípravě plodin. Ale také pro ekonomy, úředníky a učitele. Pokud náhodou pracujete v jiné profesi, také není nic ztraceno.

Horoskop pro znamení Lev na 08.07.2020

V oblasti peněz se vám nesmírně dařit. Zejména vaši přátelé vám ukáží směr, který je pro vaší povahu příhodný k výdělku. Budete se velice dobře cítit v kolektivu lidí, kteří jsou jedničky v investování peněz. Dočkáte se od takových chvály a uznání.

Horoskop pro znamení Panna na 08.07.2020

Je třeba si dát pozor na cizí rady, ohledně investic se na nikoho nespoléhejte. Pokuste se vnímat více intuicí než mozkem, který člověk vám je sympatický. V mnoha případech raději vůbec nedumejte a dejte na první jakoby povrchní dojem z dané osoby.

Horoskop pro znamení Váhy na 08.07.2020

Bude se vám dařit dodržovat svůj denní řád. Je pro vás důležitý. V okamžiku, kdy musíte fungovat podle harmonogramu někoho jiného, jste úplně jako tělo bez duše a náchylní ke všem možným zlozvykům a neduhům. To nyní nehrozí. Vše si organizujete sami.

Horoskop pro znamení Štír na 08.07.2020

Vaše nevšední nadšení ze života trochu opadne. Pokuste se vnímat zejména své přátele, kteří vás chtějí upozornit na některé možné hrozící šlamastyky. Máte se naučit důvěřovat druhým. Těm, kteří vás včas upozorňují na hrozbu, kterou vy nevidíte.

Horoskop pro znamení Střelec na 08.07.2020

Hlavně se nyní musíte smířit s tím, že již nejste jednoznačně sólový hráč. Tato skutečnost sebou přináší nutnost ladit povinnosti svého diáře s povinnostmi druhých. A přitom vám ze začátku budou trochu skřípat zuby, nicméně nakonec to vyladíte.

Horoskop pro znamení Kozoroh na 08.07.2020

V oblasti lásky se vám díky Venuši povede najít partnera, který je stále v dobré náladě. Bude to pro vás nevšední zážitek. Pro většinu z vás zatím vztah znamenal sebezapírání a toleranci. Nyní pochopíte další rozměr a tím je radost z přítomnosti. Jste spokojeni.

Horoskop pro znamení Vodnář na 08.07.2020

Mělo by se vám podařit najít několik osob, které vám ukážou, kde děláte v partnerství chyby. Budete jim důvěřovat, protože se všichni až neuvěřitelně shodnou. Vy na sobě jako správný pedant začnete chyby odstraňovat. Partnerství je ale trochu nejisté.

Horoskop pro znamení Ryby na 08.07.2020

Budou na vás vidět změny, na kterých jste mnoho dní pracovali. Váš protějšek bude příjemně překvapený, že jste schopní se trochu měnit, přizpůsobit se, změnit názor, vzhled či způsob komunikace. Možná si toho nikdo než on nevšimne, ale stojí to za to.další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte