Horoskop na 09.07.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 09.07.2020

Po materiální stránce klape vše, jak má. Jen se pokuste více věnovat sami sobě. Jste plní sil a bylo by škoda nevyužít tvůrčích nápadů, které vás teď napadají každou chvíli. Věnujte se čemukoliv, uvidíte, že výsledek bude vždy krásny a jaksi oslnivý.

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 09.07.2020

Na ničem nešetříte a věnujete se ušlechtilým oborům. Podlosti, machinace či podnikatelské soupeření je pod vaší úroveň. Klientela vás rozhodně nepřehlédne a vy si budete moci dopřát takovou dovolenou, o jaké jste zatím mohli jenom tiše snít.

Horoskop pro znamení Blíženci na 09.07.2020

Povede se vám najít člověka nebo i více lidí, kteří vás jemně upozorní na některé nástrahy, kterými musíte projít. Bude záležet jen na vás, zda uvěříte a necháte si trochu pomoci. Anebo si dáte klapky na oči a následně oči otevřete prudkým nárazem.

Horoskop pro znamení Rak na 09.07.2020

Rozhodně nepodceňujte některé složitější povahy ve vašem pracovním okolí. I když nemáte chuť se v nich vyznat, prozkoumejte jejich podezřelé aktivity. I denní harmonogram si nechte udělat zkušenějším kolegou, neprohloupíte. Je třeba být obezřetní.

Horoskop pro znamení Lev na 09.07.2020

Potřebujete se věnovat něčemu, co nesouvisí s rodinou. Rodinné povinnosti vás svazují, ruší a v mnoha případech i psychicky ničí. Nepředstírejte, že vás to doma baví. Že jste myšlenkami mimo, na vás pozná malé dítě. Mnohem lepší strategií bude pravda.

Horoskop pro znamení Panna na 09.07.2020

Někteří vaši přátelé se domnívají, že jste někdo jiný. Pravděpodobně se opravdu chcete ostatním jevit jinačí a lepší. Přiznejte, co vám na sobě vadilo a klidně to ostatním vysvětlete detailně. Vaši známí nebo rodina na vás začnou být pyšní.

Horoskop pro znamení Váhy na 09.07.2020

V oblasti peněz nemáte nejmenší potíže. Vaší slabinou je, že se jen málo zajímáte o možnosti investování. Jako jedni z mála máte co investovat, a tak je škoda svůj majetek nerozšířit. Vy se však spíše spokojíte s tím, co máte a ještě dost rozdáte.

Horoskop pro znamení Štír na 09.07.2020

Snažte se věnovat rodině a na finanční záležitosti dohlížejte preventivně. Hlídejte příchozí a odchozí platby a jejich správné termíny. Čas na nějaké investování teď rozhodně není. Nové obchodní smlouvy odmítněte, byť by byly finančně sebelákavější.

Horoskop pro znamení Střelec na 09.07.2020

Vaší rodině se donese, jakých zásluh jste dosáhli v zaměstnání, kolik významných činů jste udělali pro druhé. Pochopí, že je váš partnerský vztah vzorem pro široké okolí. A s trapností jim dojde, že si doposud všímali jen členů rodiny, kteří chlubili.

Horoskop pro znamení Kozoroh na 09.07.2020

Vaše schopnosti nejenže nikdo nezná, ale ještě vás mají v okolí za skoro budižkničemu. Nikomu nic nevyvracejte a žijete si po svém, abyste měli v pořádku svůj vnitřní svět. Uvidíte, že okolí brzy prohlédne, protože většího dříče než jste vy, nenajdou.

Horoskop pro znamení Vodnář na 09.07.2020

Někteří z vaší rodiny si zatím všímali jen členů rodiny, kteří o sobě hovořili velikášsky. Vy jste se ničím nechlubili, a stáli opodál ruchu. Nyní vaši milí konečně prozřeli, a vidí, že jste životní úrovní a duševní vyspělostí o kategorii výše.

Horoskop pro znamení Ryby na 09.07.2020

V oblasti rodiny jste tak trochu opomíjeni a vaše názory nikdo nebere v potaz. Dokonce můžete mít při dnešku dojem, že je vaše role v rodině brána jako nevýrazné páté kolo u vozu, které nikdo nepotřebuje. Ale opak je pravdou, tak se neužírejte.další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte