Horoskop na 11.07.2020 pro všechna znamení

Horoskop pro znamení Beran na 11.07.2020

Bohužel se vám rozuteče mnoho přátel. Půjde o následek vašich pracovních úspěchů, které budou nemalé. Ve skutečnosti se jen zrna oddělí od plev. Vaši skuteční kamarádi vám zůstanou i nadále a vaše kariérní výslunní dle svých možností ještě podpoří.

Zajímá vás podrobnější horoskop pro vaše znamení? Napište SMS na číslo 904 30 46 s kódem ESO44 a zjistěte co vás čeká.

Horoskop pro znamení Býk na 11.07.2020

V oblasti financí vás vlivem Saturnu ve Vodnáři ohrožuje rodinný příslušník, ale s největší pravděpodobností se bude jednat o soubor více problematických osob na domácí půdě. Pokuste se obchodovat pouze s lidmi, kteří jsou finančně spolehliví, vztah nevztah.

Horoskop pro znamení Blíženci na 11.07.2020

Vaše schopnost se družit s druhými je vynikající. Jste vyhledávanými společníky pro svou schopnost stmelovat lidi a dodávat jim veselí. V zaměstnání ani v lásce se vám nedaří, ale o to více vyvstane význam rodiny, známých a přátel, o než se opřete.

Horoskop pro znamení Rak na 11.07.2020

Měli byste se dostat do správného kurzu na všech úrovních. Financí za své činy dostanete tak akorát. O velkých penězích zde nebude sice řeč, avšak vaše životní úroveň bude na vyšší úrovni než dříve. Toto den je doslova klíčový, tak ho nepromarněte.

Horoskop pro znamení Lev na 11.07.2020

Nyní se budete moci rozhodnout, zda patříte k těm naivnějším nebo ekonomicky prozíravým. Jenom druhá skupina bude existenčně připravená na blížící se období, kdy finance z velké části dojdou. Pokuste si stanovit hranici, u které stopnete výdaje.

Horoskop pro znamení Panna na 11.07.2020

Doma se opět rozlijí klidné vody, a to ani nemusíte trávit dovolenou u vody. Vaše šťastná hvězda vám ukáže, jak nalézt cestu i k těm největším rebelům v rodině. Společné téma najdete ve své podstatě opravdu téměř s každým, kdo jenom trochu chce.

Horoskop pro znamení Váhy na 11.07.2020

Na návštěvě u příbuzných jste nervózní, ale po příchodu domů na všechno zapomínáte a jste soustředění a klidní. Je vhodný čas na studium duchovních a filozofických nauk. Uvidíte, jak vám všechno půjde skvěle do hlavy a vy sami budete mít nápady.

Horoskop pro znamení Štír na 11.07.2020

Doma máte mnoho povinností. Ale ty vás nabíjejí. Jde o práci smysluplnou a vy se díky ní dovedete zrelaxovat. Postupujete kupředu mílovými kroky i ve vašich zálibách. Rádi se učíte. Chápete význam férového jednání a vaši blízcí vás za to oceňují.

Horoskop pro znamení Střelec na 11.07.2020

Budete mít dojem, že vám neustále šlape na paty jistá nekompetentní osoba. Shledáte ji málo inteligentní, zato však pěkně dravou. Rozhovor na intelektuální bázi s ní nebude možný. Budete muset trochu vystrčit drápy a zaplašit jí. Aspoň o dům dál.

Horoskop pro znamení Kozoroh na 11.07.2020

V oblasti lásky jste i díky Venuši velice spokojení a máte mnoho příležitostí zažít romantické chvíle ve dvou. Milostných zážitků přibývá, a je také vhodný čas pro založení rodiny, svatbu či zásnuby. Máte opravdovou touhu poznávat hlubiny duše vašeho životního protějška.

Horoskop pro znamení Vodnář na 11.07.2020

Nebudete se na partnerství moci příliš soustředit. Myšlenky vám bude rozhazovat existenční nejistota. V zaměstnání vyvstanou překážky a ty budou prioritou nad vaším vztahem. Vůči svému partnerovi či partnerce jste ale nadále slušní a ohleduplní.

Horoskop pro znamení Ryby na 11.07.2020

Doma konečně naleznete potřebnou podporu, ale v oblasti vaší seberealizace vás rozčílí kdeco. Budete se muset tvrdě dožadovat svých přirozených práv. Partner vám v tomto čase také nebude příliš nápomocen, takže nezbývá než začít cvičit třeba jógu.další horoskopy od Astrohled.cz

 

Další zajímavé články

Nepřehlédněte