Horoskopy lásky: Vsaďte ve vztazích na karmu

Kdykoliv se setkáme s někým novým, nevyměňujeme si pouze milá slova a laskavé úsměvy. Mezi námi probíhá rovněž energetická výměna přes náš čakerní systém. Jak to může ovlivnit naše partnerské vztahy? Partnerský horoskop vám prozradí víc.

V našich čakrách jsou zapsány minulé životy, předchozí i nevyřešené vztahy. Většina našich současných vztahů má totiž nějakou návaznost na minulost. Pokud se máme s někým setkat, pravděpodobně se tak už stalo na astrální úrovni.
Romantické vztahy nevznikají jen tak. Narážky na budoucí vztah můžeme obvykle pozorovat už několik měsíců předtím, než potkáme svého vyvoleného nebo svou vyvolenou. Stačí, když se podíváme do svých deníků, budeme pozorovat tok svých myšlenek a soustředíme se na ty, které k nám jen tak přicházejí.


Možná už se vám stalo, že jste se ráno probudili s myšlenkou, že byste se měli naučit hrát golf, jít na túru nebo odjet do zahraničí. Tyto spontánní nápady nejsou ničím jiným, než našeptáváním naší karmy. Pokud ji poslechneme, pravděpodobně získáme nejen oblíbený nový koníček, ale také nové přátele.


Když se zaměříme na psychické souvislosti, zjistíme, že své spřízněné duše si nevybíráme náhodou. Učí nás růst. Jde o dokonalý způsob, jakým naše životy rozvinout správným směrem. Potkáváme vždy jen takové lidi, které ve svém životě potřebujeme. Naše karma dokonce obsahuje informace i o lidech, se kterými jsme se dosud nesetkali. Díky ní dostáváme ony náhodné impulzy, které nás nutí následovat své „chutě“ a jít třeba do klubu nebo na online chat.


Tyto věci můžeme dělat intuitivně nebo záměrně. Základním předpokladem však zůstává, že pokud se má jakýkoliv milostný vztah uskutečnit, musí se obě duše nejprve setkat a dohodnout na astrální úrovni. Jde o elegantní systém, ve kterém se ta pravá osoba objeví v pravý čas, protože takové setkání jsme plánovali měsíce a někdy i celé životy. A díky tomu jsme na ni skutečně připraveni.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte